top of page

שאלות ששואלים אותנו

כרכרה מתחם בטבע שאלות ותשובות
 • מהו לעזאזל ההבדל בין קמפינג רגיל לחופשת גלמפינג?
  שאלה מעולה! אז ככה, כולם יודעים מה זה קמפינג נכון? ריח הפוליאסטר של האוהל והמגע הסינטטי של שק השינה על קרקע לא מאוזנת במיוחד ועוד כל מיני דברים שבאו לנו טוב כשהיינו בני 16. מה שמביא אותנו ישירות לגלמפינג.. הימים שבהם לישון בטבע בא על חשבון השאיפה האנושית לנוחות ופינוקים נגמרו.. יצרנו סגנון קמפינג (שנקרא "גלמפינג") שבו חווית הלינה היא חוויה נוצצת ומפתיעה עם כל הפינוקים והיתרונות של בית או מלון מפוארים תוך כדי שאנחנו לא מוותרים על לעשות את זה בטבע הפראי שבחוץ, בלי הפרעות של העולם המודרני והשעמום של אפשרויות לינה סטנדרטיות. אנחנו מתחברים לא רק לאוהבי קמפינג שרוצים לשדרג את חופשת הקמפינג שלהם אלא גם לכל אדם שמחפש חווית לינה מיוחדת יותר ממלון או צימר. יש לנו פה עולם של אפשרויות גלמפינג ייחודיות שרק מחכות שתגלו אותן?
 • מה הקטע של הכרכרה?
  מלבד אוהלי הגלמפינג המופלאים שלנו שבאים במגוון סגנונות (אוהלי פעמון קלאסיים, טיפים אינדיאנים, אוהלי קיסר רומאי ואוהלי לודג' אפריקאים) יצרנו את הכרכרות שלנו שהן אולי חוויות לינת הגלמפינג הכי מיוחדות בישראל היום. למה? פשוט כי כל כרכרה שלנו נבנתה באופן אישי וייחודי סביב רעיון מאוד ספציפי על ידי אומנים אמיתיים ומספקת חווית גלמפינג פשוט נדירה.. אם בא לכם משהו סופר קלאסי לכו עם הכרכרה הצוענית שלנו. אם מתחשק לכם להרגיש ממש מגניבים קחו לכם את הקמפר ואן שמעוצב בסגנון גלישת גלים בשנות ה-70. מי שרוצה לישון במערבון אמריקאי יכול לעשות את הלילה בכרכרת ה"פרונטיר" שנבנתה בסגנון החלוצים האמריקאיים במערב הפרוע. כל כרכרה כזו מגיעה עם מפרט לינה מפואר שכולל אינספור פינוקים ונוחות ברמה של מלון ברמה הגבוהה ביותר!
 • איך מזמינים לינת גלמפינג בכרכרה או באוהלי גלמפינג?
  מדברים איתנו בטלפון או בוואצאפ, אומרים לנו מה בא לכם ואנחנו מתאימים לכם את הכרכרה או את אוהל הגלמפינג שלכם, בוחרים איתכם לוקיישן מתפריט הלוקיישנים שלנו ולכם נשאר רק להגיע.. אנחנו דואגים לכם לסט- אפ לילי מושלם.. כזה שלא תשכחו לעולם.
 • לאילו תנאים אנחנו יכולים לצפות בחופשת הגלמפינג שלנו?
  אז כפי שאולי כבר הבנתם, המטרה שלנו היא לתת לכם את כל התנאים שהייתם מקבלים במלון מפואר – אבל בטבע הפראי והאינטימי. לכן, אתם יכולים לצפות להכל: מיטה מפנקת עם סדינים נעימים, תאורה חמה, פריטים מעוצבים, מרפסת עם נוף מרהיב, פינת ישיבה ועוד! אבל תכלס, זו תשובה חלקית בלבד.. יצרנו שלושה סוגים של חבילות לינה שקולעות לרמות פינוק שונות. החבילה הבסיסית ביותר כוללת חווית לינה ברמה הכי גבוהה שקיימת אבל החבילה המושקעת ביותר כוללת גם פינוקים כמו ארוחת בוקר וערב, עצים למדורה, מזגן, מצלמת פולורואיד, גנרטור מושתק ועוד!
 • איפה המקום נמצא?
  שאלה ששואלים אותנו כל הזמן.. חלק גדול מהרעיון של "כרכרה גלמפינג" הוא שאין מקום קבוע. אנחנו ואתם בתור הלקוחות שלנו נוודים על אמת. זה חלק מהאוטנטיות והייחודיות של כל העניין ואתם עומדים לגלות כמה מרגש זה להגיע ל"שום מקום" בטבע ולמצוא שם את ה"מלון" שלכם.. בסיס הפעילות שלנו נמצא בבית השיטה. מסביב הרי הגלבוע והעמקים הירוקים נותנים לנו לוקיישנים מדהימים עבור החופשה שלכם. אז לשאלה איפה המקום נמצא, התשובה היא איפה בא לכם להעביר את הלילה בחופשת גלמפינג שלכם? ביער על הגלבוע? במצפה עם נופים מטורפים של העמקים? ליד מעיין זורם? הבחירה היא שלכם.
 • מתאים גם למשפחות כל העניין הזה?
  ברור! זה פשוט עניין של אפשרויות. הכרכרות שלנו מותאמות יותר לחופשה זוגית, אבל אוהלי הגלמפינג שלנו מתאימים מאוד לחופשות משפחתיות.. עבור אירועים גדולים (חתונות או אפילו ימי גיבוש לחברות ניתן גם לשלב מקבץ של אוהלי גלמפינג וכרכרות ולהקים עבורכם "מלון גלמפינג" בין לילה! בכל מקרה בין אם אתם זוג או משפחה, בוא לכרכרה כדי להיות ביחד.. המרחב בכרכרות הוא חמים ואינטימי וחשוב להבין שהגודל כאן לא ממש קובע.. ומחוץ לכרכרות תמיד יחכה לכם מרחב מזמין לישיבה עם צלייה, מחצלות, כריות, כסאות ואין סוף הטבע שמסביב.
bottom of page